Online Toplantı Yapıldı

03 Haziran 2020 21:49 IRTS Project 7640

Avrupa Komisyonu tarafından desteklenen Eramus+ Spor programı kapsamında yürüttüğümüz“Integration of Refugees Through Sport” başlıklı projemizin online toplantısını zoom programı üzerinden gerçekleştirdik.

Toplantının açılışından sonra, 19-20 Şubat'ta Sorgun'da düzenlenen toplantıda görüşülen maddeler gözden geçirildi. Spor Eğitmenleri ve Mülteciler için yapılan anketlerin içerikleri ve anketlerin veri toplama süreci konusu görüşüldü. Ortaklarla görüşmeler sorunucunda ortak karar alınarak Corona virüsü nedeniyle ertelediğimi İspanya toplantısının Ekim ayında yapılması kararlaştırıldı. Web sitesi ve sosyal medya araçlarının kullanımı ve yaygınlaştırılma faaliyetleri konusunda görüşmeler yapılarak ortaklar arasında görev paylaşımı yapıldı. Bir sonraki online toplantı 20 Temmuz 2020 tarihinde yapmaya karar verildi. Son olarak genel bir değerlendirme yapılarak toplantının kapanışı yapıldı.

 

Yorum Ekle

İlk Yorumlayan Siz Olun!
  • Etiketler

YENİ GALERİLER

IRTS Project

Bu proje, "Erasmus+ Programı kapsamında Avrupa Komisyonu tarafından desteklenmektedir. Ancak burada yer alan görüşlerden Avrupa Komisyonu sorumlu tutulamaz."

IRTS Project

Çay Mahallesi 123 Sokak No:5/4
66700 Sorgun / Yozgat

Dernek Yazılımı: Medya İnternet™ - Dernek Sitesi Kulga © Tüm Hakları Saklıdır.